OPIS ZAJĘĆ

Zapraszamy na olejkowe warsztaty dla ciała i ducha. Rozluźnimy napięcia i uzdrowimy ciało.

W programie:

Yin Yoga z olejkami eterycznymi (Patrycja z My Place)

Aromaterapia olejkami Young Living (Lidia z OlejkoweLove)

Relaksacja metodą Theta Healing (Patrycją z Cahaya)

Spędźmy razem magiczne popołudnie przy dźwiękach relaksującej muzyki, kryształowej piramidy i dzwonków Koshi oraz przy aromaterapii z olejkami Young Living.

Z Patrycją z My Place, uwolnimy napięcia z ciała podczas praktyki Yin Yogi z wykorzystaniem olejków eterycznych. Yin Yoga oddziałuje na tkanki głębokie: ścięgna, kości, stawy oraz powięź. Główne obszary, na jakich skupia się Yin Yoga to: biodra, miednica i dolna część kręgosłupa. Do utrzymania pozycji wykorzystujemy grawitację oraz ciężar własnego ciała. Yin Yoga zwiększa mobilność i zakres ruchu w stawach, stymuluje system immunologiczny oraz równoważy energetycznie.

Z Lidią z OlejkoweLove, wprowadzimy Was w świat aromaterapii. Odkryjemy tajemnice świata zapachów oraz jego wpływu na nasze emocje. Dowiemy się w jaki sposób powstają olejki eteryczne, dlaczego działają na emocje, jakie są prawidłowe formy użycia i dlaczego warto mieć olejkową domową apteczkę w swoim domu. Podczas zajęć będzie możliwość poznania najczęściej stosowanych olejków eterycznych.

Z Patrycją z Cahaya, ułożymy się miękko na matach, by oddać się błogiej relaksacji prowadzonej głosem. Metoda Theta Healing uzdrawia choroby i ból na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym. Relaksacja wiąże się z wyciszeniem ciała i umysłu. Stanowi dążenie do poznania samego siebie i skupienia się na własnym wnętrzu. Medytacja stosowana jest od wielu lat przez różne kultury. Systematyczna medytacja pomaga m.in. w redukcji stresu, osiągnięciu spokoju, nauce koncentracji.

W przerwach będą czekały na Was pyszne przekąski i herbaty.

Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Warsztaty odbędą się, jeśli zbierze się grupa minimum 4 osób.

Weź przyjaciółkę, siostrę, mamę i spędźmy razem magiczne, relaksujące popołudnie.